KievitsbloemKievitsbloemKievitsbloem

Welkom in het gastenboek van Niels


Hieronder staan de berichten 26 tot en met 2 van de 76 berichten.
Schrijf een berichtje voor Niels


Bericht
Lieve ouders van Niels
Dat zo een mooi manneke niet van zijn papa en mama en
natuurlijk andersom heeft mogen genieten dat is heel
onrechtvaardig. Lief mannetje ik hoop dat je het daarboven
samen met de andere engeltjes toch een beetje naar je zin
hebt.

Liefs Isabel mama van Semmy, *Kalin, Karim en Latifa
Geschreven door
isabel kramti-rodriguez lucena op 5 april 2001 om 11:25 AMe-mailadres

Bericht
Hoi Lieve Niels,
Wat erg dat het zo moest gaan, voor jou en voor je pappa en mamma. Je snapt niet dat sommige artsen zo omgaan met levens... Ik snap het verdriet van je ouders. Ik wens hen
dan ook verschrikkelijk veel sterkte en liefde om met dit gigantische verlies om te gaan.

Knuffel

Paula
mamma van Mabel en Irvan *
Geschreven door
Paula op 4 april 2001 om 10:54 AMe-mailadres

Bericht
Lieve Niels,
Het is moeilijk om de foto's terug te zien, het is nu al een tijdje geleden maar toch lijkt het als de dag van gisteren, toen ik je moeder aan de telefoon had en hoorde dat het over was.. Ik had je 24 uur eerder immers nog voelen bewegen.
Onbegrip, woede en vooral veel verdriet overheersten. Je zag er zo vredig uit toen je geboren werd, als familie waren we er allemaal intens bij betrokken..
En nu na lange tijd hebben je pappa en mamma een voor hun heel moeilijk besluit genomen, het krijgen van een broertje of zusje voor jou. Vergeten zullen we je nooit, je bent en
blijft Nr 1!!!

Lieve Pat en Fred bij deze wens ik jullie heel veel sterkte
de komende tijd, het zal niet altijd even makkelijk zijn.
Maar ik ben er dan voor jullie...
Geschreven door
Jolanda op 31 maart 2001 om 00:45 AMe-mailadres

Bericht
Lieve Niels, met ontzetting het verhaal van jouw geboorte
gelezen... Dat dat in deze tijd nog zo kan gaan, heb er geen woorden voor.
Ik wens jou papa en mama heel veel sterkte , liefs , warmte
en geluk toe...

Een vlinderkusje van Tiny, mama van engeltje Eugène*
Geschreven door
Tiny Visser, mama van Eugène* (LE14) (LE15) HG-LE5 op 27 maart 2001 om 12:58 PMe-mailadres

Bericht
Lieve Niels,
Ben je ook een beetje boos op mij? Heb ik gisteren in je gastenboek geschreven en nu had ik je papa Fred per ongeluk een andere naam gegeven. Sorry hoor. Lieve Fred en Patricia,
Sorry van die blunder, maar ik wil jullie langs deze weg nog even een hart onder de riem steken.

Liefs Titia, mama van Remco*
Geschreven door
Titia op 25 maart 2001 om 9:50 PMe-mailadres

Bericht
Lieve Niels,
Wat ben jij een mooi kereltje om te zien, en je moest eens weten wat je bij iedereen losmaakt. Vooral bij je lieve vader en moeder. Zij hebben deze pagina voor jou gemaakt en dat is zeer goed gelukt, je kunt trots op ze zijn zoals zij op jou zijn.

Lieve Patricia en Frank,

Ik kan alleen maar zeggen wat een mooi zoontje hebben jullie, en ik hoop dat er, ondanks de moeilijke weg die jullie te gaan hebben er een broertje of zusje komt voor jullie lieve engel Niels*.
Sterkte en een dikke knuffel.

Liefs Titia, mama van Remco*
Geschreven door
Titia op 24 maart 2001 om 12:24 PMe-mailadres

Bericht
Lieve Niels, Ik wil je even laten weten dat je een pracht kereltje bent en je papa en mama heel veel sterkte en liefde toe wensen.

Gert-jan en Lia
Geschreven door
Lia mama van Melvin op 18 maart 2001 om 8:39 PMe-mailadres

Bericht
Rust zacht lieve kleine Niels.
Samen met alle andere engeltjes zullen jullie in een wereld zijn die goed en mooi is.
Een wereld zonder pijn en verdriet.
Maar de vraag blijft altijd terugkomen. Waarom??
Geschreven door
Wanda, mama van Tony* op 14 maart 2001 om 11:39 PMe-mailadres

Bericht
lieve niels
wat een mooi jongetje ben jij zeg bij papa en mama kon je niet blijven je leven was veel te kort maar ik weet zeker papa en mama zullen jou nooit vergeten je waakt over hem
als een ster zo dichtbij maar ook zo heel ver een dikke knuf van manuela mama van sherwinn*
Geschreven door
manuela mama van sherwinn* op 11 maart 2001 om 4:04 PMe-mailadres

Bericht
Dag lieve niels,
Graag had ik je willen zien opgroeien samen met je nichtje Dominique. Zo klein dat je was, zo knap dat je was. Tante en Dominique houden erg veel van je,lieverdje.
liefs tante en Dominique
Geschreven door
tante Bianca en je nichtje Dominique op 9 maart 2001 om 11:48 PMe-mailadres

Bericht
lieve niels
je ben een heel lief kindje
ja echt een jochie om trots op te zijn
dat jij hier niet bent
doet je mama en papa heel veel pijn
daarom van hier een dikke knuffel vor je mama en papa
en een kusje voor jouw
van onze melissa*
dag lieve schat
Geschreven door
sylvia op 26 februari 2001 om 09:32 AMe-mailadres

Bericht
Lieve kleine mooie man, het leven is niet eerlijk. Waarom mag jij niet bij jouw papa en mama zijn. Dat zullen we nooit weten. Eén ding weet ik wel en dat is dat jouw ouders
ontzettend veel van je houden. Als jij van boven op ze let, dan hou ik ze hier via de LE lijst een beetje in de gaten.
Veel liefs van mama Sas (Daisy* & Nick)
Geschreven door
Sas op 24 februari 2001 om 8:53 PMe-mailadres

Bericht
Lieve Patries en Fred eindelijk hebben Jaimy en ik jullie pagina gevonden en gelezen. Het maakt bij mij weer een heleboel los. Het is net of het gisteren is gebeurd. Toch
vind ik het mooi dat jullie dit gedaan hebben. Ik hoop dat jullie wat aan elkaar hebben, met de andere ouders. Die weten tenslotte wat het is om een kindje te verliezen. Ik en Jaimy houden van jullie!!!!!! Tot gauw.
Geschreven door
Tante Vonne en Jaimy op 6 februari 2001 om 11:14 PMe-mailadres

Bericht
Lieve Niels
wat ben jij een kanjer zeg zo mooi kereltje het is niet eerlijk maar wie ben ik
wat zullen papa en mama trots op jou zijn ik hoop dat je het goed kan vinden met onze engeltjes daarboven en dat je ook lekker kunt spelen met onze engel Dennis-Mitchel+
Liefs Fred
Geschreven door
fred brugmans papa van dennis+ op 6 februari 2001 om 11:12 PMe-mailadres

Bericht
Lieve Fred En Patries.

Jullie zullen hier wel raar van opkijken, dat ik even schrijf in jullie dagboek. Ik heb van dicht bij jullie verhaal meegemaakt en vind het vreselijk dat jullie dit is overkomen. Dit gun je echt niemand. Ik vind het heel erg knap van je patricia dat je dit allemaal van je af hebt kunnen schrijven. Ik hoop voor jullie dat jullie droom ooit werkelijkheid mag worden en dat er een klein mensje jullie leven mag vergezellen. Ik gun jullie dit van harte en ik wens jullie er ontzettend veel geluk mee.

Veel liefs van Schoonzus en Tante Tasmara.
Geschreven door
Tasmara Bos op 1 februari 2001 om 11:33 PMe-mailadres

Bericht
Heel vaak zo aan het einde van de avond, zo tegen het nachtelijk uur, kijk ik nog vaak even bij Niels. Ik lees dan weer het verhaal van Patricia en ook het Gastenboek. Ik zie dan ons klein mooi kereltje en zit dan met tranen in mijn ogen alle lieve brieven te lezen van allemaal mensen die ook het verdriet kennen zoals Patricia en Fred. Ik vind het geweldig hoe jullie elkaar op deze wijze steunen.
Dat kun je ook, omdat een ieder van jullie dezelfde pijn heeft gevoeld en nog. Het geeft een verbondenheid die heel dierbaar is. Die helpt in een moeilijke tijd. Voor een ieder bedankt hiervoor en zelf ook heel veel sterkte voor de toekomst.

Een Oma.
Geschreven door
oma van Niels op 25 januari 2001 om 11:14 PMe-mailadres

Bericht
Daag Niels met de tranen die nog over mijn wangen rollen schrijf ik jouw, Wat ben jij toch een mooi knap mannetje, en zo enorm gewild, weer is de vraag bij mij WAAROM .Jouw papa en mama houden zoveel van jouw en hadden je graag gehouden, maar de natuur besloot hier anders over, je bent een dapper kereltje Niels En ik hoop dat je het daarboven in het engeltjesrijk het goed hebt en goede vriendjes bent met onze devin+.

Niels vele handkusjes van mij voor jouw ,
Heel veel liefs Birgit mama van devin+
Geschreven door
Birgit bourgonje le8 op 25 januari 2001 om 12:50 PMe-mailadres

Bericht
Dag kleine Niels,

wat oneerlijk dat dit jou is overkomen. Ik weet zeker dat je voor altijd in heel veel harten een hele speciale plek zult hebben. En ze jou nooooooit zullen vergeten.

Rust zacht.
Geschreven door
claudia, mama van Danee* op 22 januari 2001 om 8:00 PMe-mailadres

Bericht
Lieve Niels, wat ben jij een mooi mannetje. Een mannetje waar iedereen van droomt maar die jouw papa en mama hebben gekregen. En ik weet dat ze heel veel van jou houden en jou erg missen. En Niels, hopelijk mag je waar je ook bent mijn engeltje Alison ontmoeten en veel plezier met haar en andere engeltjes hebben.
Big hug van Bianca, mama van Caitlin, Colin en engeltje
Alison
Geschreven door
Bianca van Well op 19 januari 2001 om 1:04 PMe-mailadres

Bericht
hallo,
dit was een erg ontroerend verhaal, en leef erg met jullie mee,en hoop dat jullie in de toekomst wel gelukkig mogen worden met een kleine. nou,sterkte met alles en we zien elkaar wel weer,doeiiiiiii
Geschreven door
angelique op 18 januari 2001 om 2:54 PMe-mailadres

Bericht
Lieve Niels
Ik wil je even laten weten dat je een heel mooi mannetje bent. Jou lieve gezichtje heeft voor altijd een plaatsje gekregen in mijn hart net als Joep*. Ik hoop dat je samen met Joep*
en alle andere engeltjes, heel gelukkig bent. Op deze aarde zullen heel veel mensen je missen, maar in gedachten zal je altijd bij hun blijven. Ik zal je nooit vergeten!
Geschreven door
Marielle, mama van Joep* op 17 januari 2001 om 9:08 PMe-mailadres

Bericht
Lieve Niels...wat jammer dat alles zo gelopen is , mama en papa moeten jou zo vreselijk missen...en weet je , ik weet precies hoe dat voelt, want ook ik heb zo'n lief kindje als jij gehad en jammer genoeg is die lieverd nu ook niet meer hier bij ons. Maar haar broertje en zusje praten nog elke dag met haar, ze is ons kleine sterretje en komt elke avond even kijken met haar vrienden en vriendinnen hoe het hier gaat....Niels, doe de groeten aan je paps en mams en als die ons eens willen schrijven zouden we dat erg fijn vinden...kusje van de mama van Amber Iris* en Jasper
Geschreven door
Ryanne op 17 januari 2001 om 7:52 PMe-mailadres

Bericht
Lieve Niels ,
wat een mooi mannetje ben jij ! Nu speel je samen met ons engeltje , waar je ook bent.
Enne...als er daarboven iemand is die de boel regelt , zou je hem dan willen vragen om een broertje of zusje voor je papa en mama hier op Aarde. Dat hebben ze wel verdiend , vind je niet....? Hopelijk gaat de zon dan weer een beetje voor hen schijnen , net zoals het dat voor ons doet.
Geschreven door
Andrea , mama van Wouter* , Emma en Hugo op 15 januari 2001 om 11:11 PMe-mailadres

Bericht
Lieve Niels,

zo mooi en zo klein,
waarom mocht je niet bij ons zijn.
Wij zullen je niet vergeten.

Antoine, papa van Paulien*
Geschreven door
Antoine, papa van Paulien* op 14 januari 2001 om 10:41 PMe-mailadres

Bericht
Dag lieve jongen van mij, jammer dat ik op deze wijze moet laten weten dat ik je altijd zal blijven missen. Ik hadden zo graag gezien hoe jij als een mooie kerel groot zou worden. We wilden dat allemaal zo graag. We weten ook dat je altijd een deel van ons leven blijft, hoe lang het ook duurt.
Je bent nu een engeltje, ook mijn engeltje is daar ergens daar bij jou, lieve Niels en lieve Harold we blijven van jullie houden en het gemis is en blijft ook altijd.

dag lieve jongens, jullie blijven voor mij als een sterretje
aan de hemel.

Liefs Oma.
Geschreven door
Oma op 8 januari 2001 om 1:53 PMe-mailadres

Ga naar pagina
1 Berichtjes van op/voor 23 september 2010 2Berichtjes van op/voor 4 november 2001 3 4Berichtjes van op/voor 1 januari 2001