Welkom in het gastenboek van Zoë
Hieronder staan de berichten 31 tot en met 7 van de 156 berichten.
Schrijf een berichtje voor Zoë
- Bericht
- Lieve zoë morgen zou je een jaar worden,natuurlijk vergeet ik 16 maart nooit meer.Ik wil jou vader en moeder deze dag veel sterkte toe wensen.Wat wel leuk is dat jij er een broertje of zusje bij krijgt,en zeker kom ik morgen even bij je langs zoë.groetjes en kusjes van Miep
- Geschreven door
- miep op 15 maart 2005 om 2:17 PM
- Bericht
- lieve Zoe, ik heb de site gelezen die je vader en moeder v
oor jou gemaakt hebben,deze is heel mooi.ik wens je vader en moeder en opa en oma heel veel sterkte. groetjes en xxxx. - Geschreven door
- marina schatsbergen op 15 maart 2005 om 1:05 PM
- Bericht
- Lieve zoé 16 maart wordt je een jaar vergeten zal ik jou niet. ik kom natuurlijk bij je langs,om iets te brengen. ook ga ik naar mama en papa .kusjes anita
- Geschreven door
- anita weber op 14 maart 2005 om 4:25 PM
- Bericht
- Lieve Zoe,
wat hebben mamma en pappa een ontzettend mooie site over jou gemaakt ! Ze zijn met recht apetrots op jou.Heb met tranen in mijn ogen alles gelezen. Mamma en pappa wil ik heel erg veel sterkte wensen en hoop dat ze veel steun ontvangen van familie en vrienden,
liefs van Karin. - Geschreven door
- Karin van Berkel op 14 maart 2005 om 4:13 PM
- Bericht
- Lieve Zoë,
Lief klein meisje, wat hebben mama en papa een mooie site voor jou gemaakt! Iedereen mist je heel erg kleine meid.... Voor mama en papa komen er moeilijke dagen aan, misschien kan jij het zonnetje een beetje extra voor ze laten schijnen. Als teken van jou, speciaal voor je lieve ouders.
Ik denk aan je meisje...
Dikke engeltjeskus
Daniëlle
Trotse mama van jouw vriendinnetje Michelle* - Geschreven door
- Daniëlle Jeanson op 14 maart 2005 om 12:56 PM
- Eigen website
- http://www.lieve-engeltjes.nl/engeltje/MichelleJ/
- Bericht
- Lieve Zoe,
Wat heeft je mama een mooie engelpagina voor jou gemaakt, ik heb het met tranen in mijn ogen zitten lezen.
Je bent zo'n mooi meisje met een bijzonder lieve papa en mama.
Je mama is in verwachting wil je haar beschermengeltje zijn........., ik duim hier voor je papa en mama. Jij blijft voor altijd in hun hart dat weet ik zeker.
Een engelkusje van Armando* ik hoop dat jullie daarboven samen kunnen spelen.
Liefs Marlene mama van Armando*
- Geschreven door
- Marlene mama van Armando* op 14 maart 2005 om 11:06 AM
- Bericht
- Lieve papa en mama van Zoe,
Ik zou heel veel kunnen zeggen na het lezen van de mooie site voor Zoe (sorry, lukt niet om de puntjes boven de e te plaatsen met mijn toetsenbord) maar het enige wat ik echt wil zeggen is dat Zoe zich geen betere en lievere papa en mama toe kan wensen dan dat ze nu heeft. En ook al is haar en jullie het recht ontnomen, om wat voor onbegrijpelijke reden dan ook, om samen te zijn en elkaar lichamelijke liefde en aandacht te kunnen geven.. ze zal altijd via jullie hart, gedachten en spreken voortleven. Zoe is en blijft jullie dochter, niemand kan de herinneringen aan haar die jullie in je hart koesteren van je afnemen wat sommige botte mensen ook zullen zeggen, jullie weten wel beter en dat is dat jullie supertrots op haar zijn en onbeschrijflijk veel van haar houden en voor haar zullen blijven vechten. Ik ben trots op jullie omdat jullie zo moedig zijn en blijven vechten om door te gaan met jullie leven terwijl je de moeilijke taak op je hebt moeten nemen om het verdriet en gemis om je oh zo gewenste dochtertje een plaats te gaan geven. Het zal nooit minder worden, nooit verdraagzamer maar op den duur anders waardoor je kan zeggen van ik kan weer een lichtpuntje zien in mijn leven, mijn meisje met me meedragend maar niet meer totaal overheerst door verdriet. Die tijd komt, en tot die tijd wens ik jullie ongelooflijk extra sterkte voor alle emoties en moeilijke momenten die nog komen gaan.
Weet dat je meisje in jullie buurt is, niet alleen omdat jullie van haar houden maar omdat ze een deel is van jullie en op de een of andere niet te verklaren manier in de buurt is.
Dikke knuff,
Jos'ee - Geschreven door
- José op 14 maart 2005 om 10:54 AM
- Bericht
- Hai Schatje van me
Nog 3 daagjes en dan zou je 1 jaar worden,voor mij word je dat ook meisje,en we houden hier een klein feestje voor jou.
Er komen vrienden en familie langs speciaal voor jou verjaardag meisje,omdat ze jou ook allemaal missen net als wij.
Mamie en papie houden van je - Geschreven door
- mama op 13 maart 2005 om 7:10 PM
- Bericht
- wat een ontzettend triest verhaal
ben geen mama van een engeltje
maar wel van een zoontje geboren op 16 maart 2000
wat een prachtige foto onder aan de site van jullie meiske
net alsof ze ligt te slapen in haar princessejurk
ik wens jullie veel sterkte
- Geschreven door
- cindy op 12 maart 2005 om 10:07 AM
- Bericht
- Lieve Zoë,
Wat ben je een prachtig meisje, in je roze jurkje met je leuke mutsje. Wat vreselijk jammer dat je niet bij je papa en mama mocht blijven, je was zo gewenst, jij was hun wondertje!!!
Wil je nu het beschermengeltje van je nieuwe brusje zijn??
Wees maar trots op deze pagina, de liefde van papa en mama voor jouw, straalt er vanaf!! - Geschreven door
- Jeannette, mama van Jonna* en Bonno en Nora op 11 maart 2005 om 3:14 PM
- Bericht
- lieve patricia en marton
wat een prachtige site voor jullie mooie prinsesje...
ik heb het met tranen gelezen,echt met zoveel gevoel hebben jullie dit geschreven,en het is heel ontroerend
echt wat een lieve en goede papa en mama zijn jullie voor jullie mooie prinsesje...
ik weet zeker dat zoe heel trots is dat jullie haar papa en mama zijn
ik wil jullie heel veel sterkte wensen met dit zware en moeilijke verlies en vooral nu de moeilijke dagen er weer aan komen...
jullie prinsesje is trots op jullie
veel liefs en ik denk aan jullie
ik brand deze dagen speciaal een extra kaarsje voor jullie zoe...jullie mooie meid....
liefs wendy(wollukje) - Geschreven door
- wendy op 11 maart 2005 om 11:48 AM
- Bericht
- Lieve ouders,
Ik heb met tranen in mijn ogen jullie verhaal gelezen,wat moet het verschrikkelijk voor jullie zijn geweest en nog steeds zijn.
Ik wens jullie daarom ook heel veel sterkte toe en wil jullie van af deze kant ook feliciteren met jullie zwangerschap en hoop dat Zoe straks een heel mooi broertje of zusje zal krijgen.
Liefs,Gabriella - Geschreven door
- Gabriella op 11 maart 2005 om 10:32 AM
- Eigen website
- http://www.alemi.beebiesite.nl
- Bericht
- Lieve Zoë,
Ik ken je mama nog van toen ze bij LE-3 mailde. Dus een beetje kende ik je al. En nu zo een prachtige pagina voor je gemaakt. Je kunt merken dat papa en mama erg trots op je zijn. Maar daar hebben ze ook groot gelijk in. Je bent een heel mooi meisje.
Nu ben je daar boven met alle engeltjes aan het spelen. Geef je mijn kleine Robin* een dikke knuf.
Veel liefs Ilse v/d Klei - Geschreven door
- Ilse v/d Klei op 11 maart 2005 om 09:26 AM
- Bericht
- Lieve Marton en Patricia,
Op deze manier wil ik even laten weten dat ik net heb ontdekt dat jullie ook een engeltjespagina voor Zoë hebben gemaakt. Hij is ontzettend mooi geworden. Ik vond het ook heel bijzonder om jullie verhaal zo nog eens te lezen.
Ik wil jullie op deze manier de komende dagen ook heel veel sterkte wensen, we denken aan jullie.
Groetjes Remko, Mariëlle, Nicky en Cas* - Geschreven door
- Mariëlle van Noort op 11 maart 2005 om 00:08 AM
- Eigen website
- http://www.lieve-engeltjes.nl/engeltje/CasH
- Bericht
- Lieve Zoë,
Wat een prachtige naam heb je toch en wat zouden papa en mama graag willen dat als ze je naam roepen dat je naar hun toe komt. Helaas mocht je hier niet blijven. Je hebt gevochten om 5 daagjes bij je papa en mama te mogen zijn en gelukkig hebben ze jouw een beetje leren kennen. Ik hoop dat waar je nu bent heel gelukkig bent
Lieve Patricia en Marton,
Wat een prachtige site voor jullie dochter. Nu is het bijna een jaar geleden dat jullie afscheid van haar hebben moeten nemen. Ik denk aan jullie in deze moeilijke tijd
liefs Annemarie
mama van Hanna* - Geschreven door
- Annemarie op 10 maart 2005 om 8:52 PM
- Eigen website
- http://www.lieve-engeltjes.nl/engeltje/HannaB
- Bericht
- lief klein meisje
kleine vechter
zo dapper
zo mooi
waarom is dit jou overkomen
waarom je papa en mama
straal als een mooie ster
je word heel erg gemist
dag kleintje
speel met alle andere sterretjes.
Patricia en Marton,
heel veel sterkte deze moeilijke tijd.
dikke knuff,
Annamarie - Geschreven door
- Annamarie op 10 maart 2005 om 4:10 PM
- Eigen website
- http://www.thijsdegroot.beebiesite.nl
- Bericht
- hoi lieve Zoe
wat een prachtig meisje en zo voltooid.
Ik heb je verhaal net gelezen die je papa en mama hebben geschreven met tranen.
Maar ik weet zeker dat je als je dit kon zien wat ze voor jou hadden gedaan je net zo trots op hun was als zij op jou.
Lieve kleine meisje .
veel liefs Aaltje - Geschreven door
- aaltje op 10 maart 2005 om 3:18 PM
- Bericht
- Lieve Patricia,
Een prachtige pagina voor een prachtig meisje! Ik wens jullie alvast sterkte de komende week, de moeilijke dagen komen eraan, maar Zoë zal vast heel trots zijn op haar papa en mama, dàt weet ik zeker!
Liefs, Miranda
('t Wollukje) - Geschreven door
- Miranda op 10 maart 2005 om 1:21 PM
- Bericht
- Zoë wat ben je sterk en dapper geweest.
Het is nu al weer bijna een jaar geleden.
Je lieve papa en mama hebben een hele mooie herinnerings
pagina voor je gemaakt.
Dag mooi meisje het gaat je goed.
- Geschreven door
- ilse op 10 maart 2005 om 12:28 PM
- Bericht
- Lieve Zoë,
Wat hebben mama en papa een mooi verjaardagskadootje voor jou gemaakt zeg... Ik heb net vol bewondering jouw verhaal gelezen, wat was jij een mooie meid zeg!
Lieverds ik wil jullie ontzettend veel sterkte wensen!
Heel erg veel liefs en een dikke knuffel,
Wendy mama van Daisy* Niomi* en Sjeufke - Geschreven door
- wendy mama van Daisy* en Niomi* op 10 maart 2005 om 11:34 AM
- Eigen website
- http://www.lieve-engeltjes.nl/engeltje/DaisyBo
- Bericht
- Lieve Zoë,
Wat ben jij een prachtig mooi meisje. Ik heb net je verhaal gelezen. Wat een vechtlust had jij zeg en papa en mama ook! Helaas is jouw leventje veel te vroeg geëindigd.
Ik wens je papa en mama heel veel sterkte toe.
Lieve groeten van Monique, hulpgans op LE 17 en mama van Eline en Julia* - Geschreven door
- Monique op 10 maart 2005 om 10:41 AM
- Eigen website
- http://www.lieve-engeltjes/engeltje/JuliaW
- Bericht
- Lieve Zoë,
Wat ben je toch een mooie meid en wat heb je hard gevochten!
Lieve Patricia en Marton,
Wat een ontzettend groot verlies. Zo'n mooi meisje af moeten geven.
Liefs,
Esther, mamsie van Gemma* en in hoopvolle verwachting van Poekie - Geschreven door
- Esther Hol op 10 maart 2005 om 10:36 AM
- Bericht
- Lieve Zoë,
Wat zul je trots zijn op je papa en mama, ze hebben een prachtige pagina voor je gemaakt! Binnenkort je eerste verjaardag, ik hoop dat je er een mooi prinsessenfeestje van maakt.
Als je Tessa* tegenkomt, geef haar maar een dikke kus van mij.
Lieve Patricia en Marton,
Heel veel sterkte de komende dagen, ik denk aan jullie.
Dikke kus van Susan
mama van Tessa* - Geschreven door
- Susan op 10 maart 2005 om 10:16 AM
- Eigen website
- http://www.lieve-engeltjes.nl/engeltje/TessaK
- Bericht
- lieve zoe heb met pijn in mijn hart je verhaal gelezen en met tranen rust zacht en speel met je engelvrienden en innen . wil je papa en mama ook heel veel strekte wnsen met de komende dagen .
- Geschreven door
- jos en wilma op 10 maart 2005 om 08:42 AM
- Bericht
- Lieve Zoë*
Papa en mama hebben voor jou een
mooi engeltjespagina gemaakt.
Veel liefs van Daniëlle mama van Nick*
En een knuffeltje voor Zoë* - Geschreven door
- Daniëlle op 9 maart 2005 om 7:31 PM
- Eigen website
- http://www.lieve-engeltjes.nl/engeltje/NickB
Ga naar pagina
1 Berichtjes van op/voor 7 september 2018 2Berichtjes van op/voor 20 maart 2007 3Berichtjes van op/voor 20 maart 2006 4Berichtjes van op/voor 1 november 2005 5Berichtjes van op/voor 18 april 2005 6 7Berichtjes van op/voor 9 maart 2005


